آیا مبلغ پرداختی به کانون کارشناسی دادگستری مشمول بیمه و مالیات است ؟


سلام وقت بخیر  یه مبلغ علی الحسابی به کانون کارشناسی دادگستری بابت بحث شکایت یکی از کارمندان باید پرداخت بشه.آیا مشمول مالیات میشه؟ و مبلغ هم دقیق مشخص نیست.

سلام مشمول مالیات و بیمه نمی باشد نمی باشد. زیرا کارشناس رسمی دادگستری پیمانکار نمی باشند که مشمول بیمه بشوند مالیات تکلیفی ماده ۱۰۴ هم که حذف شده است. پیشنهاد می کنم برای بررسی مورد خاص شما، اینجا کلیک کنید و آساک را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید. >>